Všechny kategorie

Domů>Produkt>Záchranný robot

908-S 改
JY908-S
Sledovaná vysokorychlostní platforma pro dálkové ovládání
Sledovaná vysokorychlostní platforma pro dálkové ovládání

Sledovaná vysokorychlostní platforma pro dálkové ovládání


Místo původu: Gui Yang, Gui Zhou, Čína

Výrobce: Jonyang

Číslo modelu: JY908-S

Certifikace: ISO9001: 2015; ISO14001: 2015


Zeptat se
Popis

This tracked high speed remote control engineering platform adopts the universal platform design, which can quickly replace all kinds of obstacle removal and rescue devices. It has the functions of digging, shoveling, forklift, gripping and other operations, as well as the function of environmental detection. It is suitable for helicopters and transport vehicles to quickly put into the work front to carry out forward surprise reconnaissance and emergency rescue. The overall technology is at the international advanced level.


Jiné jméno

High speed wireless remote control fire fighting robot

High speed emergency response robotic system

High speed wireless fire fighting robot

High speed road clearing robot

Vysokorychlostní silniční vozidlo pro odstraňování překážek

High speed multi function obstacle clearing robot

Remote control emergency response vehicle

Specifikace

Operační váha

7t

Výkon motoru

150 kW

Vzdálenost dálkového ovládání

2km

Rychlost

30km / h

Svorka a tlačná síla

1.8t


Aplikace

Bezdrátové dálkově ovládané vozidlo pro odstraňování překážek je vhodné pro kolaps podzemních staveb, městský požár, únik chemikálií, jadernou havárii a další katastrofické situace. Může provádět ošetření nebezpečných chemikálií, rychlé odstraňování překážek, detekci životního prostředí a další operace. Pomáhat hasičům při vyšetřování situace na místě požáru, otevřít kanál pro život a provádět přenos nebezpečných chemikálií, aby se účinně zabránilo ztrátám hasičů.

Konkurenční výhoda

Bezdrátové dálkové ovládání BVR

Lepší přenos signálu je vybrán automaticky, aby vyhovoval potřebám situace v reálném čase. Přizpůsobivost vozidla různým terénním podmínkám je realizována za podmínky zajištění 2 km signálu pro bezdrátové ovládání přenosu.


Silná mobilita a flexibilní ovládání

Vozidlo má celkem pět rychlostních stupňů s maximální rychlostí přes 35 km / h. Může se rychle pohybovat na místě a provádět překážky, monitorování životního prostředí a další práce.


Různá pracovní zařízení

Vozidlo je vybaveno těžebními, lopatovými, vysokozdvižnými vozíky a dalšími pracovními zařízeními, která mohou splňovat požadavky různých pracovních podmínek.

DOTAZ